Hafele İç Çekmece Seti Mbox P35 Vıs Ant 18/92/1200/400Mm
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
e_513.16.623
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
4.158,60 TL + KDV
*363,32 TL den başlayan taksitlerle!
%30
3.493,22 TL
4.990,32 TL
Hafele Türkiye Garantili
Üst Yüzey Antrasit (Yeni)
Açılma Tipi Tam açılım
Çalışma Şekli Yavaşlatıcılı
Taşıma Kapasitesi 35kg
Ürün Adı İç çekmece seti
Uzunluk 400mm
Ahşap Kalınlığı 18mm
Dolap Dış Genişliği 1200mm
Dış Yükseklik 92mm